Ви тут:
Культура Суспільство 

Український фільм увійшов до програми одного з найпрестижніших кінофестивалів світу

Берлінале-2021 пройде з українською стрічкою “Стоп-Земля”.

Як розповіли у Держкіно, під час пандемії коронавірусу знаменитий кінофестиваль Берлінале буде проходити у 2 етапи. З 1 до 5 березня фільми всіх конкурсних програм переглядатиме експертне журі, а також акредитовані гості заходу та міжнародна преса. А вже влітку всі стрічки Берлінале-2021 покажуть широкій авдиторії.

Український фільм “СТОП-ЗЕМЛЯ” буде представлений публіці у конкурсній програмі Generation 14plus. Це буде світова прем’єра стрічки.

Зворушлива драма “СТОП-ЗЕМЛЯ” розкаже про етап дорослішання, який переживає кожен підліток. 16-річна Маша – випускниця звичайної київської школи. Дівчина стикається зі всіма труднощами свого віку. Шкільні екзамени, відстороненість від однолітків та перше кохання: здається, головній героїні прийдеться не солодко. І тільки вірні друзі допомагають Маші забути про страхи та наважитись вийти зі своєї зони комфорту.
Берлінський міжнародний кінофестиваль (Берлінале) — міжнародний кінофестиваль категорії А, який вважається одним із найпрестижніших фестивалів Європи та світу у сфері кіно. Проходить щорічно у лютому в Берліні, починаючи з 1951 року.

Близько 400 фільмів презентуються в різноманітних секціях. Враховуючи понад 230 000 проданих квитків і близько 430 000 глядачів (серед них фахівці у даній сфері), Берлінале вважається найбільш відвідуваним фестивалем світу..
Нагороди — Золотий та Срібний ведмідь (ведмідь — символ Берліна).
Журі приділяє особливу увагу тому, щоб на фестивалі були представлені фільми з усього світу. У фестивалі беруть участь щонайменше 20 000 спеціалістів зі 120 країн. Про час проведення фестивалю повідомляє 4200 журналістів у 100 країнах світу. Одночасно з Берлінале функціонує Європейський кіноринок, який є одним з найважливіших місць зустрічі знавців у сфері кіноіндустрії. Фестиваль зарекомендував себе як основний ринок виробників, дистриб’юторів, купців і агентів.

Система Orphus