Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Українські митники вилучили на кордоні з Білоруссю 12 приладів спостереження для танків

4 лютого, в зону митного контролю пункту пропуску “Нові Яриловичі”, що на Чернігівщині, в напрямку в’їзду в Україну заїхав автомобіль з Білорусі, що перевозив  пластикові труби та паливні баки.

Про це повідомляє пресслужба Державної митної служби України.

Під час митно-прикордонного огляду у вантажному відсіку під пластиковими трубами було знайдено 12 оптичних приладів військового призначення для танків.

Для імітації підлоги прилади були вкриті деревоволокнистими та картонними листами. Доступ до них став можливим лише після повного вивантаження товарів.

“Можливе вчинення злочину за ст.333 ККУ. Порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю,  карається штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого. Військові прилади вилучені слідчими органами”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ДМСУ, volyninfa.com.ua

Система Orphus