Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українські біатлоністки завоювали бронзу на чемпіонаті Європи

В польському Душники-Здруй відбулася класична змішана естафета в рамках чемпіонату Європи-2021 з біатлону.

Як повідомляє Sport.ua, перед останньою гонкою у збірної України був шанс виграти загальний медальний залік чемпіонату Європи, але для цього потрібно було добути друге золото. У змішаній естафеті українці були в числі головних фаворитів, і не дарма, адже довгий час претендували на перемогу.

Непогано проявила себе не першому етапі Ірина Петренко, яка не так давно вийшла з декретної відпустки. Вона двічі використовувала по одному запасному патрону і передала естафету Віті Семеренко сьомий, в 14 секундах від лідера. А ось на етапі Віти українським уболівальникам довелося діставати валідол: 35-річна біатлоністка була на межі штрафного кола, проте, на щастя, в результаті уникла зайвих метрів дистанції.

Читайте також: Українець став чемпіоном Європи з біатлону

Мабуть, найкраще проявив себе Богдан Цимбал. Використавши всього один запасний патрон на стрільбі лежачи, він підняв нашу команду з дев’ятого на третє місце і відправив Артема Приму на дистанцію з 15-секундним відставанням від лідера. На жаль, Артему Примі не вдалося нав’язати боротьбу норвежцю Баккену і німцеві Навратіл на останньому етапі. Українець не був так само швидкий, як у попередніх гонках, а суперники не допустили помилок на вогневих рубежах.

У підсумку Україна поповнила медальну скарбничку бронзою. Відзначимо, що в Душниках-Здруй українці завоювали повний медальний комплект: срібло Анастасії Меркушиної в індивідуальній гонці, золото Артема Прими в гонці переслідування і командна бронза в класичній змішаній естафеті.

Система Orphus