Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українка Світоліна легко пробилася до третього раунду Australian Open

Краща українська тенісистка переграла представницю США Корі Гауфф.

Як повідомляє Sport Arena, для успіху одній з кращих тенісисток світу знадобилося лише два сети.

26-річна українка виграла першу партію з рахунком 6:4, а в другому сеті перемогла з ще впевненішим рахунком — 6:3. Матч тривав годину і 18 хвилин.
У першому раунді Еліна Світоліна впоралася з чешкою Марі Боузковою (3:6, 6:7), а в наступному матчі їй протистоятиме Юлія Путінцева з Казахстану.

Інші представники України в Мельбурні — Марта Костюк та Сергій Стаховський — завершили свої виступи за підсумками першого раунду.

Відкритий чемпіонат Австралії є найбільшим тенісним турніром Австралії. Цей чемпіонат є першим в серії турнірів Великого шлему в календарному році — відбувається в січні в Мельбурні, другому місті Австралії. Турнір проводиться з 1905.

Ігри відбуваються в Мельбурн-Парк, побудованому в 1988 спеціально для цього турніру. Мельбурн-парк має 24 корти розміщенні на 20 га. Корти мають тверде покриття. Три найбільші арени мають висувні дахи (Арена Рода Лейвера (15 000 місць), Мельбурн-Арена (9 646 місць) і Арена Маргарет Корт (7 500). У 2020 ігри турніру відвідали понад 812 000 глядачів протягом 2 тижнів турніру.

Система Orphus