Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У вільному доступі з’явився четвертий фільм з циклу “100 років Українській революції. Полтавщина”

У мережі YouTube опублікували четвертий фільм з циклу “100 років Українській революції. Полтавщина”.

Продюсер та редактор фільму Наталія Іванченко на своїй сторінці у фейсбук зазначила, що разом з творчою командою вдалось створити незаангажований кінодокумент, який дає змогу глядачеві відчути епоху, за фактами і суспільними настроями побачити і зрозуміти причини, чому українська революція зазнала поразки.

Маю задоволення і гордість: нам вдалося створити правдивий незаангажований кінодокумент, який відтворює складну для України епоху, дає змогу глядачеві за фактами й суспільними настроями побачити і зрозуміти причини, чому Українська революція зазнала тоді поразки, чому в тих обставинах не вдалося зберегти своєї державності. Цей кінодокумент з поглядом у минуле важливий для нас сьогоднішніх- аби ми винесли уроки з того історичного періоду втрат і протистояння. І берегли свою Державу, яка дісталася нам великою ціною”, – розповіла Наталія Іванченко.

Сюжет: На початку 1919 року Полтавщину залишили війська Української Народної Республіки – під тиском більшовиків. А влітку вже їх витіснили білогвардійські війська Денікіна. Ненадовго. У грудні більшовики повернулися. Стартував завершальний період Української революції початку двадцятого століття. Криваве протистояння 1920-21-го років вирішило долю України на понад сім десятиліть.

Три попередні фільми з циклу “100 років Українській революції. Полтавщина” можна переглянути за посиланням.

 

Система Orphus