Ви тут:
Суспільство 

У США оголосили п’ятиденну жалобу через півмільйона померлих від COVID-19 людей

Президент США Джо Байден разом з першою леді Джилл Байден, а також віце-президентом Камалою Харріс та її чоловіком вшанували пам’ять понад 500 тисяч американців, які померли від COVID-19 з початку пандемії, хвилиною мовчання.

Про це повідомила УП з посиланням на допис Байдена в Twitter

“Тим, хто втратив близьких людей: я знаю, що ніякі слова не можуть заглушити біль, але я сподіваюся, що ви знайдете розраду, дізнавшись, що нація сумує разом з вами”, – йдеться у дописі.

Він додав, що за рік пандемії померло більше американців, ніж у Першій світовій війні, Другій світовій війні і В’єтнамській війні.

Опісля Байден розпорядився на п’ять днів приспустити в країні прапори на знак жалоби про американців, які померли від коронавіруса.

Напередодні газета New York Times на честь померлих від COVID-19 в США надрукувала на першій шпальті 500 тисяч крапок. Кожна крапка символізує людину, яка померла від коронавірусу.

New York Times вже не вперше видає газету з першою шпальтою на честь померлих від коронавірусу. Так, у травні у США зафіксували 100 тисяч смертей, і видання помістило на першу шпальту частину імен померлих.

У вересні 2020-го, коли кількість смертей досягла 200 тисяч, на першу шпальту розмістили фотографію з червоними прапорцями, які символізували померлих.

21 лютого 2021 року редакція вперше змогла розмістити на першій сторінці газети всіх померлих. У редакції першу шпальту цього випуску назвали «стіною скорботи».

Система Orphus