Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У службі зайнятості Полтавщини проводять кар’єрне консультування клієнтів

Машівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості активно впроваджує сучасні форми, методи й підходи до роботи. Одним із нововведень стало проведення кар’єрного консультування.

Допомогти людині знайти й отримати роботу, змінити сферу професійної діяльності або побудувати професійну кар’єру, базуючись на особистих якостях, досвіді, навичках та зробити все це з урахуванням потреб ринку праці – це основні завдання кар’єрного консультування фахівців служби зайнятості з клієнтами, інформує сайт Полтавської обласної служби зайнятості.

Послуги кар’єрного консультування можуть надаватися, в залежності від побажань осіб, які шукають роботу, безпосередньо у центрі зайнятості або онлайн.

Під час зустрічі з клієнтами окреслюються наміри про нове місце роботи, зміну місця роботи та розробляється персональна стратегія працевлаштування.

Остаточним результатом кар’єрного консультування має бути найоптимальніший для клієнта центру зайнятості вихід із проблемної ситуації та сформувати впевненість у власних силах для досягнення цілі.

24 лютого 2021 року у Машівській районній філії відбулося перше кар’єрне консультування.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Яна Самохатка допомогла безробітному Сергію Павловичу скласти резюме, оцінити його сильні та слабкі сторони, а також можливості та компетенції. Також в ході бесіди використовувалися різні інструменти: техніка «Лінія часу», техніка «Колесо балансу», матриця SWOT аналізу та інше.

 

Система Orphus