Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Решетилівській та Котелевській громадах перевірили, як дотримуються карантину у дитсадках

У Решетилівській та Котелевській громадах фахівці Держпродспоживслужби перевірили дотримання протиепідемічних вимог у дитсадках, школах, магазинах, аптеках, перукарнях та закладах громадського чергування.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

11 лютого у Решетилівській громаді провели 2 позапланові перевірки: в  Малобакайському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст та в Малобакайському ЗДО «Теремок». За результатами перевірок порушень не виявлено.

Крім того, у Решетилівці перевірили заклади торгівлі, перукарні, аптеки щодо дотримання карантинних вимог. Виявлено кілька порушень, які усунули відразу.

У Котелевській громаді здійснили  29 перевірок. Зокрема, 3 позапланових  – ДНЗ “Сонечко” у Великій Рублівці, ЗОШ І-ІІІ с. Милорадово та опорний заклад ЗСО у Великій Рублівці. За  результатами перевірок 11.02.2021 року фахівці служби склали  та вручили  припис керівнику закладу ДНЗ “Сонечко”у Великій Рублівці.

Крім, цього проведено 26 комісійних перевірок у магазинах, закладах громадського харчування, банках, аптеках,музичній школі та перукарнях. Грубих недоліків під час перевірок не знайшли.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus