Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській лікарні капітально відремонтують педіатричне відділення

У січні вже було проведено коригування відповідного проєкту. Загальна вартість завершення робіт становить 3 640,0 тис грн. З бюджету громади на 2021 рік передбачено фінансування робіт в розмірі 1 100,0 тис.грн.

Про це йшлося на зустрічі нардепа Анастасії Ляшенко, голови РДА Анатолія Зайцева, міського голови Андрія Сімонова та директора КП ,,Пирятинська лікарня“ Олександра Гаркавенка, яка відбулася 9 лютого. Про це повідомили у Пирятинській міськраді.

Під час зустрічі обговорили питання капітального ремонту педіатричного відділення. Андрій Сімонов зазначив, що спеціалізовану, стаціонарну медичну допомогу дитячому населенню Пирятинської міської територіальної громади надає дитяче відділення КП “Пирятинська лікарня”. Крім того, надається допомога хворим дітям із сусідніх громад – Гребінківської та Чорнухинської, через відсутність таких відділень на їх територіях. На адресу як міської ради, так і КП “Пирятинська лікарня” надходять численні звернення та прохання громадян щодо відновлення роботи відділення.

Народний депутат України Анастасія Ляшенко пообіцяла сприяти включенню проєкту “Капітальний ремонт педіатричного відділення КП “Пирятинська лікарня Пирятинської міської ради” в м.Пирятин Полтавської області. (Коригування І черга)” до переліку проєктів, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2021 році з співфінансуванням в сумі 2 540,0 тис.грн.

Фото: Пирятинська міськрада  

Система Orphus