Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У полтавських ТРЦ податківці розповіли ФОПам про застосування реєстраторів розрахункових операцій

У найбільших ТРЦ Полтави податківці розповіли ФОПам про застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Працівниками управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області в рамках виконання доручення Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетьманцева стосовно проведення роз’яснювальної роботи з фізичними особами – підприємцями платниками єдиного податку, щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій у зв’язку із внесенням Законом України від 01.12.2020 №1017-ІХ змін до Податкового кодексу України та Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», було організовано та проведено зустрічі із платниками податків вказаної категорії.

Заходи проводились на території найбільших торгівельно-розважальних центрів міста Полтави ТРЦ «Екватор» та ТРЦ «Київ». Під час зустрічей фахівці податкової служби розповіли про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку протягом 2021 року, та з 1 січня 2022 року.

Також здійснювалось розповсюдження пам’яток стосовно застосування РРО, надавались консультації та відповіді на актуальні питання, збір проблемних питань та пропозицій.

На даний час платниками податків Полтавщини зареєстровано 8405 реєстраторів розрахункових операцій. Починаючи з 1 серпня 2020 року, коли у платників податків з’явилася можливість реєструвати та використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій, кількість таких ПРРО на Полтавщині складає – 442 (з них: 420 – зареєстровані фізичними особами – підприємцями; 22 – зареєстровані юридичними особами).

Система Orphus