Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтавській ОДА комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, розглянула 43 справи

24 лютого у режимі відеоконференції відбулося засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян. Засідання провела заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Про це повідомляє сайт Полтавської ОДА.

На розгляд регіональної комісії за поданням райдержадміністрацій, міськвиконкомів, виконавчих комітетів районних у містах рад надійшло 43 справи щодо визначення статусу, зміни категорії у зв’язку зі встановленням групи інвалідності, видачі посвідчення нового зразка.

Зокрема, на зміну категорії у зв’язку з встановленням групи інвалідності подано 8 справ, на встановлення статусу подано 20 справ, для повторної видачі посвідчень у зв’язку з втратою – 3 справи, для внесення запису до посвідчення особи І категорії у зв’язку зі зміною групи інвалідності – 11 справ. Також розглянули одну справу щодо заміни посвідчення нового зразка.

За результатами засідання комісія прийняла рішення щодо видачі посвідчень відповідного зразка. Одну справу направили на розгляд спірної комісії Мінсоцполітики.

фото ілюстраційне

Система Orphus