Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого у Полтаві до підніжжя пам’ятника “Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані 1979-1989” поклали квіти, вшановуючи пам’ять учасників бойових дій на території інших держав.

На заході були присутні голова Полтавської міської територіальної громади Олександр Мамай, представники ветеранських організацій міста та області, які вручили учасникам бойових дій почесні грамоти та нагороди. Окрім того, сертифікат на квартиру отримав учасник бойових дій у Республіці Афганістан Володимир Терещенко.

До речі, минулого року Зеленський нагородив учасника бойових дій в Афганістані з Полтавщини.

“Час не може викреслити з нашої пам’яті ваші героїчні подвиги та приклади військового обов’язку. Вам довелося пройти справжню школу мужності та відваги, перевірку на міцність та пережити біль втрати бойових друзів, ви чесно та сумлінно виконували свій громадянський обов’язок та військову присягу у гарячих точках світу”, – зазначив у своєму зверненні до ветеранів голова Полтавської міської територіальної громади Олександр Мамай.

На останок учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів, які загинули на території інших держав. виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.

Довідка.  Щорічно 15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. День встановлено в Україні “… На підтримку ініціативи громадських організацій та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав…” згідно з Указом Президента України “Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав” від 11 лютого 2004 р. № 180/2004.

 

Система Orphus