Ви тут:
Анонс Медицина Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві шукають директора для дитячої стоматполіклініки

Оголошення про прийняття рішення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КП  «Міська дитяча клінічна стоматологічна поліклініка Полтавської міської ради» та про початок формування конкурсної комісії розмістили на сайті Полтавської міської ради.

Як зазначається у повідомленні, до складу конкурсної комісії входять представники Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради (2 особи), представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я (2 особи) та представники трудового колективу відповідного комунального підприємства (2 особи).

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

– наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

– накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

– наявність конфлікту інтересів.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури до Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості 2 особи.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно подати:

заяву щодо згоди на участь у конкурсній комісії (додається);
попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додається).

Для включення до складу конкурсної комісії представників від трудового колективу відповідного закладу додатково подаються:

супровідний лист у довільній формі з зазначенням двох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;
протокол загальних зборів (конференції) трудового колективу за підписом головуючого та секретаря зборів.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності додатково подаються:

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань;
подання щодо надання кандидатур представників для включення до складу комісії.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Департаменту (адреса: вул. Соборності, 36, м. Полтава, 36000, каб. 116) протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства «Міська дитяча клінічна стоматологічна поліклініка Полтавської міської ради» що міститиме умови проведення конкурсу та вимоги до кандидатів буде розміщене на сайті Полтавської міської ради після формування конкурсної комісії та проведення її першого засідання».

Додатки:

– заява – на 1 арк;

– попередження – на 1 арк;

– копія наказу Департаменту про проведення конкурсу– на 2 арк.

фото ілюстративне

Система Orphus