Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували проєкт Програми захисту та підтримки членів сімей полеглих учасників АТО/ООС, учасників АТО/ООС та їхніх родин

11 лютого, у приміщенні виконавчого комітету Полтавської міської ради відбулася презентація-обговорення проєкту Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісті учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021-2023 роки спільно з представниками антитерористичної операції.

Про це йдеться на сайті Полтавської міської ради.

Зокрема, він зауважив, що така Програма важлива і вкрай необхідна для всієї Полтавської громади. Адже основна мета місцевої влади – об’єднати усіх без виключення борців за Україну, які пройшли зону антитерористичної операції під єдиним прапором.

“Я завжди підтримував родини померлих учасників АТО, їх матерів, та тих, хто повернувся з війни. Безумовно, і надалі буду це робити. Тому усі ваші пропозиції, які містяться у проєкті Програми, будуть почуті”, – зазначив Олександр Мамай.

Серед пунктів, що входять до проєкту Програми захисту та підтримки членів сімей полеглих учасників АТО/ООС, учасників АТО/ООС та їхніх родин, яка була презентована під час зустрічі, були такі, що стосувалися забезпечення житлом учасників АТО/ООС; впровадження та поліпшення програм з охорони здоров’я; створення КУ «Ветеранський простір» у Полтаві; створення Музею АТО; розвиток напрямку військово-патріотичного виховання; розробка та впровадження програм психологічної підтримки реабілітації сімей полеглих учасників АТО.

Ще одним із пріоритетних напрямків Програми є призначення заступника чи радника міського голови, обраного родинами полеглих учасників АТО/ООС, учасників АТО/ООС, а також включення представників родин загиблих АТОвців та учасників антитерористичної операції у виконкому міської ради.

Окремим напрямком проєкту Програми є створення «Муніципальної варти».

Система Orphus