Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві податківці зустрілися із керівниками тергромад

Ще одна зустріч податківців із головами об’єднаних територіальних громад Полтавщини, в межах проведення циклу відповідних заходів, пройшла в приміщенні Державної податкової інспекції у Полтаві.

Спільно із фахівцями головного управління ДПС у Полтавській області обговорювали актуальні питання податкового законодавства, піднімали ряд проблемних питань, а також працювали над варіантами їх вирішення представники Лубенської, Гребінківської, Новооржицької, Пирятинської, Оржицької, Хорольської та Чорнухинської територіальних громад.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

На порядок денний зустрічі були винесені важливі питання, серед яких: надання органам місцевого самоврядування звітності у розрізі джерел доходів про суми нарахованих та сплачених податків; надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів; особливості здійснення діяльності у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберігання пального; декларування доходів громадян за 2020 рік, у т.ч. тих які самостійно обробляють земельні ділянки та мають у власності с/г техніку та надають послуги; взаємодія між ОТГ та ГУ ДПС у напрямку отримання інформації про укладені договори оренди землі, зміні власника земельних ділянок та ін. щодо прийняття обґрунтованих рішень по ставках місцевих податків і зборів та своєчасного їх надання контролюючому органу; новації в застосуванні РРО/ПРРО із 1 січня 2021 року; погашення податкового боргу та заборгованості з єдиного внеску відповідно до норм Закону України від 04.12.2020 р. № 1072- IX; корисні Інтернет ресурси, додатки, месенджери Державної податкової служби та Головного управління ДПС у Полтавській області для платників податків.

Проведення подібних зустрічей підтримав і присутній на заході Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, який відзначив, що цим самим і податківці і представники органів місцевого самоврядування допомагають пересічному підприємцю з району переконатися тому, що зміни в податковому законодавстві спрямовані саме на користь розвитку територіальних громад.

На завершення зустрічі, учасники погодилися й надалі підтримувати тісну співпрацю та допомагати у вирішенні проблемних питань. Також в ході зустрічі всі бажаючи мали змогу отримати тематичну друковану продукцію від податкової для подальшого користування.

Система Orphus