Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевірили, як дотримуються карантину у громадському транспорті

У Полтаві провели перевірку транспортних засобів на дотримання перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог під час перевезення пасажирів.

Робоча група у складі представників Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА, Полтавської РДА, Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області працювала на зупинці громадського транспорту “Критий Ринок”, повідомили у Полтавській ОДА.

Перевірили 18 автобусів. Зокрема, перевірили дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням СOVID-19. Перевірили наявність у водія респіратора або захисної маски, спиртовмісних антисептиків біля вхідних дверей, інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом, санітарної обробки салону автобуса дезінфікуючими засобами.

Також перевірили дотримання договірних умов, зокрема наявність необхідних документів на обслуговування маршрутів;  стан укомплектування автомобілів обладнанням першої необхідності – аптечками і вогнегасниками.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus