Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтаві кардіоваскулярний центр отримав 900 швидких тестів для обстеження на COVID-19

КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр» отримав 900 швидких тестів для обстеження на COVID-19 від Благодійного фонду Полтавського ГЗК.

Про це повідомили у КП “Полтавський обласний центр громадського здоров’я”.

«Добрі стосунки із цим підприємством у нас склалися вже давно. У 2012 році ми звернулися до керівництва фонду з проханням допомогти закладу придбати пересувний ангіограф. Нас підтримали. І вже з 2015 року в нашому центрі запрацювало відділення інтервенційної радіології. Тут проводимо такі необхідні для нашого рівня діагностичні та лікувальні процедури, як коронагрофія, стентування судин серця. Благодійний фонд також узяв на себе обслуговування цього апарату, за що від нас окрема подяка. Це досить велика сума – у межах від 80 до 100 тисяч гривень щорічно. Сьогодні знову маємо приємний привід для зустрічі – Благодійний фонд гірничо-збагачувального комбінату передає нам велику кількість експрес-тестів на COVID-19», – розповів директор КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр» Костянтин Вакуленко.

Депутат Полтавської обласної ради, представник групи компаній FERREXPO, директор Благодійного фонду Полтавського ГЗК Вячеслав Мінязєв розповів, що у 2020 році на допомогу лікувальним закладам області фонд спрямував близько 55 мільйонів гривень. Медичним закладам Полтави надано допомоги на близько 10,4 мільйона гривень.

«Компанія у рамках виконання своїх зобов’язань із корпоративної соціальної відповідальності в минулому році закуповувала для лікарень обласного центру різноманітне обладнання: апарати ШВЛ, хірургічні столи, хірургічні світильники, засоби індивідуального захисту. Ми завжди чуємо медиків, які звертаються за допомогою, і намагаємось максимально швидко забезпечувати їхні потреби. Сьогодні привезли партію тестів для виявлення коронавірусу (900 штук вартістю близько 300 тисяч гривень). Наразі група компаній FERREXPO готується придбати обладнання та засоби індивідуального захисту на суму близько 6 мільйонів гривень для закладів охорони здоров’я Полтави», – розповів Вячеслав Мінязєв.

«Сьогоднішні умови гри диктують нові правила: кожен пацієнт, який потрапляє до нашого закладу, має бути обстежений на COVID-19. На жаль, ми не завжди можемо придбати тести за кошти, які виділяє обласний бюджет. Тож така допомога – це просто знахідка для нас. Якби не маски на обличчях, ви б стільки вдячних посмішок побачили! Сподіваємося на подальшу співпрацю», – зазначив Директор Центру.

Довідково: За минулий рік Благодійним фондом Полтавського ГЗК надано допомоги Полтавській обласній клінічній лікарні ім. Скліфосовського на 1,4 мільйона гривень (операційний стіл, монітори пацієнта, електрокардіографи, пристрої для переливання крові, засоби індивідуального захисту); обласній інфекційній лікарні на майже 6 мільйонів гривень ( функціональні ліжка, електрокардіографи, мобільна рентгенівська система, апарати ШВЛ, засоби захисту, інші медичні вироби); для дитячого інфекційного відділення – на майже мільйон гривень. У переліку партнерів по благодійності – обласний лабораторний центр, 1-ша міська лікарня, інші заклади Полтави та області.

Система Orphus