Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

У Новооржицькій громаді стартувала роз’яснювальна кампанія щодо поводження з твердими побутовими відходами

У Новооржицькій громаді, що в Лубенському районі на Полтавщині, стартувала роз’яснювальна кампанія щодо поводження з твердими побутовими відходами.

Оскільки громада маленька (об’єднує 9 сільських рад) і має невеликий бюджет (близько 78 млн грн) свого сміттєзвалища тут немає. Наразі триває виготовлення технічної документації на відведення земельних ділянок під свій полігон.

“Сміття збирають з навколишніх сіл сміттєвозом і вивозять до сусіднього Лубенського району. Поки – за кошт громади. Бо ж, як вважають у селищній раді, краще хай винесуть сміття до спецавтомобіля, аніж у найближчу посадку. В самому ж Новооржицькому – центрі громади – встановлено контейнери для відходів. Люди платять за їх вивезення”, – повідомляють в ГО “Еколтава”.
У Новооржицькій громаді підтримали ініціативу з проведення інформаційної кампанії, підписавши Меморандум в межах Глобального проєкту “Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля”, що впроваджується #GIZ_Ukraine за дорученням Федерального міністерства довкілля, захисту природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU).
Наразі – триває етап збору та аналізу інформації про реальний стан справ з відходами на території громади. Навесні – почнеться активна фаза Проєкту: просвітницька робота для шкіл, представників бізнесу, влади та населення громади.

Система Orphus