Ви тут:
Медицина Суспільство 

У Німеччині продовжили локдаун до 7 березня

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель та очільники урядів федеральних земель у середу домовилися щодо продовження локдауну в країні до 7 березня.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Основні обмеження, запроваджені раніше для стримування поширення коронавірусної інфекції, залишаються в силі, але є й певні послаблення.

Зокрема, зберігається обмеження щодо приватних контактів, а також обов’язкове носіння медичних масок у громадських місцях. Від необов’язкових приватних поїздок та візитів рекомендують утриматися.

Під час наради вирішили, що уряди федеральних земель самостійно ухвалюватимуть рішення щодо відновлення навчання у школах та роботи дитячих садків. Учасники наради наголошували на пріоритетності цього питання, окремі землі заявили про намір поступового відновлення навчання у школах ще у лютому.

Серед запланованих послаблень також – дозвіл перукарням відновити роботу з 1 березня за умови попереднього запису клієнтів та використання медичних масок.

Подальші послаблення будуть запроваджувати після того, як вдасться досягнути показника у 35 нових випадків зараження на 100 тисяч населення за сім днів і нижче. Тоді планують дозволити роботу закладів роздрібної торгівлі, музеїв тощо. На даний момент цей показник у Німеччині становить 68. Раніше політики заявляли про необхідність досягнення показника у 50 нових випадків для послаблення карантинних обмежень

Наступна нарада щодо подальших кроків має відбутися 3 березня. За словами Меркель, до послаблення обмежень влада підходитиме обережно, адже необхідно зробити все можливе, щоб уникнути серйозних коливань рівня заражень в країні. Канцлерка відзначили суттєве зниження кількості нових випадків зараження коронавірусом у країні після запровадження обмежень та подякувала громадянам країни.

Система Orphus