Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородській громаді впроваджують систему “Електронна школа”

У міськраді обговорили  впровадження системи “Електронна школа” у школах Миргородської громади.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Проєкт, який у 2019-у започаткували у 3 та 7 школах, а з вересня 2020 року  поширили у всіх школах міста, отримав нагороду за реалізацію такої інновації.  Представниця литовської компанії “Nevda” Анна Суржа передала відзнаки міському голові, начальнику відділу освіти Тетяні Колибельнік та начальнику відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Тетяні Усик.

Миргородську команду телефоном привітав представник литовської компанії Андрій Ярмалковіч. Міський голова відповів, що Миргород – прогресивне місто, відкрите для новацій.

“По цьому напрямку рухатимемося і далі, звісно враховуючи фінансові можливості громади”, – зазначив Сергій Соломаха.

За словами начальника відділу освіти Тетяни Колибельнік, школи у сільській місцевості, зокрема в Хомутецькому закладі, також впроваджуватимуть сучасні електронні інструменти в освіті.

Довідка. У 2018-2019 роках проєкт із впровадження електронних щоденників, підготовлений відділом муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради, ставав переможцем обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області та отримав співфінансування  на впровадження сучасних технологій муніципального менеджменту. Однією зі складових проєкту було запровадження електронних щоденників у школах міста. Заручившись підтримкою литовської фірми “NEVDA”, яка допомогла з впровадженням електронної інформаційної системи “Моя школа”, з першого вересня 2019 року у двох школах міста запрацювала ця програма, а з вересня 2020 року – в усіх школах міста. З міського бюджету було виділено кошти на забезпечення шкіл високошвидкісним Інтернетом.

Фото: Миргородська міськрада

Перейти до вмісту