Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Миргороді підбили підсумки міського етапу обласної виставки конкурсу “Знай і люби свій рідний край”

У Центрі естетичного виховання Миргорода пройшов І (міський) етап обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край», метою якого є виявлення та підтримка талановитих дітей, сприяння розвитку їх творчих здібностей.

У конкурсі взяли участь заклади освіти: Миргородська гімназія ім. Т.Г.Шевченка, Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7, Петрівцівська гімназія Миргородської міської ради, Опорний заклад освіти Хомутецька гімназія, Центр естетичного виховання відділу освіти Миргородської міської ради, Станція юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, повідомили на сайті Миргородської міськради.

Загальна кількість учасників – 38.

Конкурсанти представляли свою творчість у 16 номінаціях:

«Живопис» – 4;
«Вироби з соломи» – 1;
«Графіка» – 2;
«Вироби з текстильних матеріалів» – 1;
«Художнє випалювання, випилювання, різьблення по дереву» – 3;
«Вироби з вовни» – 2;
«Вироби з природних матеріалів» – 6;
«В’язання гачком, спицями» – 2;
«Витинання» – 1;
«Декоративний розпис, народний живопис, Петриківський розпис» -3;
«Вироби з тіста, пластиліну, пластичних матеріалів, маси для ліплення» – 2;
«Народна лялька» – 2;
«М’яка іграшка» -3;
«Бісероплетіння» – 2;
«Паперова пластика та оригамі» – 1;
«Вишивка стрічками» – 3.

Конкурсні роботи оцінювало компетентне журі у складі:

Яшна Л.М. – головний спеціаліст відділу освіти Миргородської міської ради;
Ващенко К.С.- художник-оформлювач Центру естетичного виховання;
Мар’яненко І.М. – лаборант Миргородської ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 ім. Панаса Мирного;
Ярославська О.М. – заступник директора з виховної роботи Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня №5;
Булатова Л.О. – спеціаліст Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Усі роботи були виконані на достатньому рівні, що доводить про неабиякий хист юних майстрів та клопітку працю їх педагогів. Члени журі відзначили творчий підхід учасників до виконання завдань, розкриття теми, техніки виконання, рівня володіння обраним матеріалом.

Переможці І (міського) етапу обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край»:

Розділ «Бісероплетіння»:

Пушак Софія Русланівна, вихованка гуртка «Чарівний бісер» Центру естетичного виховання (керівник Дерика Оксана Миколаївна), робота «Коли горобина вбереться в намисто»;
Місевра Дар’я Олексіївна, учениця Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка (керівник Солонцова Лариса Леонідівна), робота «Дерево життя»;

Розділ «Живопис»:

Дубина Діана Романівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Центру естетичного виховання (керівник Чумаченко Анатолій Миколайович), робота «Березовий гай»;
Печонка Катерина Анатоліївна, вихованка гуртка «ТрудовичОК» Опорного закладу освіти Хомутецька гімназія (керівник Белиба Микола Іванович), робота «Вірність»;

Розділ «Паперова пластика та оригамі»:

Бут Євгенія Анатоліївна, вихованка гуртка «Паперові фантазії» Центру естетичного виховання (керівник Явтушенко Віра Валентинівна), робота «Ваза для квітів»;

Розділ «М’яка іграшка»:

Гордієнко Руслана Євгеніївна, вихованка гуртка «М’яка іграшка» Станції юних техніків (керівник Таран Ганна Олексіївна), робота «Котик Мурчик»;

Розділ «Художнє випалювання, випилювання, різьблення по дереву»:

Шинкаренко Антон Юрійович, вихованець гуртка «ТрудовичОК» Опорного закладу освіти Хомутецька гімназія (керівник Белиба Микола Іванович), робота «Дерев’яна ложка «Козацька»;
Молнар Артем Олексійович, вихованець гуртка «ТрудовичОК» Опорного закладу освіти Хомутецька гімназія (керівник Белиба Микола Іванович) робота «Гребінь «Спогади про бабусю»;
Дем’яненко Тимур Олександрович, вихованець гуртка «ТрудовичОК» Опорного закладу освіти Хомутецька гімназія (керівник Белиба Микола Іванович), робота «Підставка під гаряче «Запаска»;

Розділ «Вироби з вовни»:

Новіков Богдан Володимирович, вихованець гуртка «Чарівна райдуга» Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Тузенко Наталія Володимирівна), робота «Метелика ловити я не хочу: Він квітка неба, хай живе собі!»;

Розділ «Вироби з природних матеріалів»:

Жидкомлинова Єлизавета Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Станції юних техніків (керівник Пестременко Тетяна Іванівна), робота «Панно «Мій рідний край»;

Якимець Єлизавета Андріївна, вихованка гуртка «ТрудовичОК» Опорного закладу освіти Хомутецької гімназії (керівник Белиба Микола Іванович), робота «Дзеркало «Ох, море, море…»;
Пікарішин Даніїл Віталійович, вихованець гуртка «Лілея» Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Левченко Руслана Олександрівна), робота «Різдвяний дідух»;

Розділ «В’язання гачком, спицями»:

Ніколенко Дар’я Віталіївна, учениця Миргородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 7 (керівник Науменко Надія Іванівна), робота лялька «Лола»;

Розділ «Декоративний розпис, народний живопис, Петриківський розпис»:

Немченко Юлія Олександрівна, вихованка гуртка «Знавці кімнатних рослин» Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Тригуб Ірина Володимирівна), робота «Чарівні квіти Петриківки»;

Розділ «Вироби з тіста, пластиліну, пластичних матеріалів, маси для ліплення»:

Любашевська Кіра Михайлівна, вихованка гуртка «Юні знавці кімнатних рослин» Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Тригуб Ірина Володимирівна) робота «Пухнастий улюбленець»;
Фролов Владислав Романович, учень Петрівцівської гімназії Миргородської міської ради (керівник Мар’яненко Ірина Миколаївна), робота «Запорізький козак»;

Розділ «Народна лялька»:

Щукіна Каміла Євгеніївна, вихованка гуртка «Саду мого дивосвіт» Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Макаренко Тетяна Віталіївна), робота «Чарівник»;
Щукіна Ванеса Євгеніївна, вихованка гуртка «Саду мого дивосвіт» Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Макаренко Тетяна Віталіївна), робота «Званка-бажанка»;

Розділ «Інше»:

Шишкова Анастасія Юріївна, вихованка гуртка «Майстриня» Центру естетичного виховання (керівник Сторожук Тамара Михайлівна), робота «Декоративна баночка на Водохреща».

Роботи переможців були направлені для участі у ІІ етапі конкурсу, який проходитиме у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради 19 лютого 2021р.

Система Orphus