Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубенській громаді проводять профілактику соціального сирітства

Служба у справах дітей Лубенської міськради проводить роботу щодо профілактики соціального сирітства у Лубенській територіальній громаді.

Отримана інформація від будинкових, вуличних комітетів, шкіл і дитячих садків, старостатів та секретарів мікрорайонів щодо виявлених неблагополучних родин з дітьми обробляється і спільно з відділом ювенальної превенції Лубенського ВП перевіряється в ході відвідування таких сімей за місцем їх проживання, інформує сайт Лубенської міськради.

Так, у ході рейду 11.02.2021 року у м. Лубни та селах Засулля та Солониця обстежено 4 родини, у яких виховується 8 дітей. За наслідками проведеного рейду 2 дитини вилучено з будинку у якому відсутнє опалення, вода, харчові продукти, мати яких 2 дні не появляється вдома, залишивши дітей на співмешканця. Діти влаштовані до Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного Центру «Надія». Діти, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, взяті на облік служби у справах дітей. Інспекторами Лубенського відділення поліції складено 3 адміністративні протоколи за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Система Orphus