Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У лютому на Полтавщині субсидії призначили понад 160 тисячам сімей

До 25 лютого на Полтавщині забезпечено своєчасне нарахування житлових субсидій та пільг за лютий. Зокрема, субсидії призначено 160,7 тис. сімей. Пільги на оплату житлово-комунальних послуг нараховано 60,5 тис. пільговиків.

Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА.

“У березні 2021 року виплату субсидій та пільг буде проведено за лютий з урахуванням зменшеної ціни на природний газ за січень через банківські установи на початку березня, через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” з 4 по 25 березня. Субсидії та пільги у безготівковій формі будуть перераховані надавачам послуг через АТ “Ощадбанк” до 18 березня”, – йдеться у повідомленні.

У Департаменті соцзахисту роз’яснили, що відповідно до законодавства житлові субсидії та пільги розраховуються щомісяця до 25 числа за поточний місяць, розмір їх залежить від вартості житлово-комунальних послуг.

До 25 січня 2021 року органами соціального захисту населення проведені нарахування субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням ціни на природний газ, встановленої у січні (ТОВ “Полтавагаз Збут” – 8,91 грн., за 1 куб.м., ТОВ “Кременчукгаз-постачання” – 8,50 грн., за 1 куб.м, ТОВ ТД “Лубнигаз” – 8,975 грн. за 1 куб.м).

У лютому 2021 року газопостачальними організаціями прийнято рішення про зміну ціни на природний газ для населення з січня 2021 року – 6,99 грн за 1 куб.м.

“Органами соціального захисту населення області вжито всіх необхідних заходів з метою проведення перерахунків розмірів субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень з урахуванням зменшеної ціни на газ. З метою своєчасного проведення перерахунків та нарахування житлових субсидій та пільг запрошено інформацію від усіх надавачів житлово-комунальних послуг щодо актуальних тарифів на комунальні послуги, яку враховано при проведенні розрахунків”, – зазначили у Департаменті соцзахисту.

Система Orphus