Ви тут:
Суспільство Україна 

У Києві планують створити гастрономічні тури

В українській столиці мають намір розвинути гастрономічний туризм, розробивши спеціальні тури для туристів.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Управління туризму та промоцій КМДА.

“Ми маємо на меті зробити так, щоб гастрономічний туризм столиці України виріс в окрему індустрію, став визитівкою міста, а також органічно вписався в такі види туризму як діловий, подієвий, історичний та інші”, – розповіла начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова.

Управлінням туризму та промоцій КМДА, КП “Київський міський туристично-інформаційний центр” та громадська спілка “Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму” підписала меморандум про партнерство та співпрацю.

У рамках меморандуму створять унікальні гастрономічні тури для городян та гостей міста, проводитимуть ознайомчі семінари та тренінги, розроблять спільні проекти та програми.

“Формування стійкого попиту на гастрономічні тури та високоякісне безпечне задоволення цього попиту – основна місія започаткованої співпраці, тому в цьому важливому питанні ми цілком розраховуємо на партнерську підтримку Управління задля залучення туристів та гостей до міста”, – розповів голова Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму Олексій Волков.

Система Orphus