Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У Києві на два дні закрили школи й дитсадочки

11 і 12 лютого у Києві зачинили школи та дитячі садочки. Це зробили через погіршення погодних умов, яке очікується у столиці у ці дні.

Щоб це діти і вчителі не виїжджали на навчання та роботу, навчальні заклади вирішили закрити, а освітній процес перевести у дистанційний режим. Як повідомили у КМДА, це дозволить значно розвантажити транспортну систему міста й належно організувати роботу снігоприбиральної техніки.

Останні дні техніка та комунальники працюють на межі можливостей, але негода не відступає і, на жаль, прогноз на найближчі дні – невтішний. Ми ухвалили оперативне рішення, що дасть змогу максимально розвантажити транспортні шляхи та мінімізувати паркування вздовж доріг, щоб дорожники могли без перешкод прибирати сніг. Тільки в столиці на сьогодні загальна кількість педагогічного персоналу разом із дітьми – майже 500 тисяч осіб. А це й логістика до місць навчання та роботи, і велике навантаження на транспортну систему міста. Тому припинення очного навчання на два дні стане реальним розвантаженням столичних автошляхів”, – заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, найближчими днями країну засипле снігом, а потім очікують сильні морози. Полтавська область готова до погіршення погодних умов.

Система Orphus