Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Кривому Розі викрили нелегальний цех з виготовлення алкоголю, який реалізовували й на Полтавщині

Об’єднавши зусилля в рамках операції “СПИРТ” співробітники ГУ ДФС Полтавської та Дніпропетровської областей під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури виявили та припинили незаконне виробництво алкогольних напоїв.

Діяльність підпільного цеху з виробництва фальсифікату здійснювалася на території Кривого Рогу. Учасники організованої злочинної групи виготовляли та фасували фальсифіковану алкогольну продукцію: горілку, коньяки тощо, використовуючи картонні упаковки з реквізитами марок відомих алкогольних брендів світу.

Задля забезпечення реалізації фальсифікату по всій території України ділки активно використовували мережу Інтернет. Оголошення розміщувались на окремих сайтах та в декількох месенджерах. Відправлення продукції відбувалося через відділення відомого поштового сервісу на території Полтавської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Під час обшуків співробітники ДФС виявили тетропаки з рідиною, смакові есенції для виготовлення алкоголю, чорнові записи, картонні ящики та підакцизну продукцію. За цінами чорного ринку вартість вилученого становить близько 1 млн гривень.

Також правоохоронці встановили постачальників недоброякісної сировини та постачальника картонних упаковок з реквізитами марок відомих алкогольних брендів.

Наразі відібрано зразки для проведення експертиз, вирішується питання про передачу вилучених лікеро-горілчаних виробів до встановлених місць зберігання.

Розслідування триває.

Система Orphus