Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці зменшилась захворюваність на ГРВІ

Впродовж  останнього тижня  до лікарів із скаргами на ГРВІ звернулося 366 кременчужан, у  попередній до звітного періоду тиждень було зареєстровано 319 таких звернень.

Про це повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я міста Людмила Пономаренко, йдеться на сайті міської ради.

Найбільша кількість звернень із симптоматикою ГРВІ  стосується дитячого населення.   

Поточного тижня на прийомі у сімейних лікарів було виявлено 38 пневмоній, за два тижня до цього первинною медичною ланкою було зафіксовано 66 хворих із ураженням легенів. На сьогоднішній день,  на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я Кременчука пневмонію лікують 59 пацієнтів, у 17 – тяжкий перебіг хвороби.  

Людмила Пономаренко також зазначила, що у Кременчуці продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Всі поліклінічні та стаціонарні відділення медустанов міста забезпечені експрестестами на антиген до коронавірусу. Від початку їх використання вже використано 1302 швидкотести, за останню добу проведено 65  таких досліджень, із них – 4 виявилися позитивними. Щодо ПЛР тестування, то від початку спостереження зроблено 21 143 такі обстеження, за останню добу – 65. За весь період моніторингу ІФА тестування було проведено у 29351 особи.

Система Orphus