Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці за тиждень всього зареєстрували 38 випадків COVID-19

Протягом поточного тижня у Кременчуці зафіксували 38 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації проінформувала заступник міського голови Ольга Усанова, повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

За її інформацією, за вчорашній день на амбулаторний прийом із симптомами ГРВІ звернулися 109 дорослих і 380 дітей. Статистика свідчить про те, що кількість випадків щодо сезонного захворювання на ГРВІ не перевищує показники минулого року. Під час обстежень фахівцями первинної ланки було виявлено 27 пневмоній у дорослих і 3 – у дітей, встановлено 50 підозр на COVID-19.

У Кременчуці продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Наразі всі пацієнти, які звернулися до лікарів із симптомами ГРВІ, проходять експрес тестування на антитіла до COVID-19. Якщо такі обстеження мають позитивний результат, то у хворих беруть біоматеріали для ПЛР досліджень. Кременчуцький міський центр лабораторних досліджень виконує ПЛР аналізи день у день, тому затримок із призначенням необхідного лікування хворим із коронавірусною інфекцією не виникає.

На сьогоднішні, на стаціонарному лікуванні з підтвердженим COVID-19 перебувають 17 кременчужан, а також 5 жителів прилеглих до міста району. Амбулаторно під наглядом сімейних лікарів цю інфекцію долає 138 жителів Кременчука.

Всього в місті зареєстровано 5766 випадків на COVID-19, 160 осіб померли.

Незважаючи на зниження кількості хворих на коронавірусну інфекцію, звертаємо увагу кременчужан на те, що попередити цю інфекцію та зменшити ризики зараження нею можна, дотримуючись простих правил санітарної безпеки.

фото ілюстративне

Система Orphus