Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці впровадять перший в Україні проєкт щодо модернізації мережі централізованого теплопостачання

Данія робить внесок у модернізацію мережі централізованого теплопостачання в Україні – перший проєкт буде впроваджено в Кременчуці. Відповідний договір сьогодні було підписано між містом і корпорацією НЕФКО.

Про це повідомляється на сайті Кременчуцької міської ради.

Модернізація мережі централізованого теплопостачання у Кременчуці покращить існуючу інфраструктуру та забезпечить сталість, енергоефективність та надійність системи. Проєкт забезпечить опаленням близько 25 тисяч мешканців мікрорайону Раківка.

Загальний обсяг інвестицій у проєкт складає 12,7 млн євро. Інвестиційний грант DSIF становить 4,45 млн євро, позика від НЕФКО – 6 млн євро, а власний внесок міста складе приблизно 2,25 млн євро. Крім того, DSIF також надасть 350 000 євро на технічну допомогу в рамках реалізації проєкту.

Серед багатьох системних удосконалень буде встановлено котел на біомасі потужністю 4 МВт, використовуючи наявні місцеві біоресурси. Очікується, що заплановані заходи та вдосконалення потужностей централізованого теплопостачання на близько 44 МВт матимуть значний позитивний вплив на клімат, що призведе до зниження обсягів споживання газу та, як результат, зменшення викидів вуглекислого газу на понад 10 500 тонн.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus