Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці сьогодні розпочали кампанію вакцинації проти COVID-19

У Кременчуці 26 лютого розпочали кампанію вакцинації проти COVID-19. Перше профілактичне щеплення вакциною AstraZeneca зробив завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії КПМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О. Богаєвського» Дмитру Лежньову.

Медик наголосив, що свідомо підійшов до вакцинації, оскільки за час пандемії разом із своїм колективом рятував багато тяжких хворих. На жаль, у деяких випадках, незважаючи на всі вжиті реанімаційні заходи, життя пацієнтів не вдалося врятувати.

Про це повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Дмитро Лежньов підкреслив, що на сьогоднішні більш ефективного методу протидії коронавірусній інфекції немає. Щоб захистити себе та своїх близьких від страшної, непередбачуваної та дуже підступної хвороби, він прийняв рішення пройти вакцинацію та радить усім, у кого немає медичних протипоказань, вчинити за його прикладом.

Разом із своїм керівником щеплення проти коронавірусу отримають більшість персоналу відділення анестезіології та інтенсивної терапії КПМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О. Богаєвського».

Система Orphus