Ви тут:

У Кременчуці покращилася ситуація щодо стану захворюваності на COVID-19, – міськрада

Минулого тижня у Кременчуці зареєстровано 183 випадки захворювання на гострі респіраторі вірусні інфекції серед дорослих та 300 серед дітей, вперше виявлено 32 пневмонії лише у дорослих. Виставлено 47 підозр на коронавірусну хворобу, проведено тестування для підтвердження або спростування COVID-19.

Про це повідомила сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова.

Всього за минулий тиждень у місті було виявлено 27 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу ( минулого тижня 38). Аналіз ситуації щодо захворюваності на COVID-19 за попередні 6 тижнів свідчить, що вона покращується. Але Ольга Усанова звертає увагу на те, що у західних регіонах України кількість випадків захворювання на коронавірусну хворобу зростає, тому не можна розслаблятися, необхідно суворо дотримуватися карантинних вимог та правил особистої гігієни, повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

На амбулаторному прийомі за попередню добу було зареєстровано 47 дорослих та 66 дітей зі скаргами на ГРВІ, було виявлено 11 пневмоній серед дорослих.

На сьогодні у стаціонарах міських лікарень з діагнозом пневмонія проходять лікування 59 пацієнтів, у 14 з них тяжкий перебіг хвороби. Наразі місто забезпечене експрестестами, результати яких майже 100% підтверджуються ПЛР-тестуванням. За попередню добу у Кременчуці проведено 110 таких досліджень, з них 2 дало позитивні результати.

З початку пандемії у Кременчуці було зареєстровано 5793 випадки захворювання на коронавірусну хворобу. З діагнозом COVID-19 наразі у інфекційних шпиталях лікуються 13 кременчужан та 2 жителі сусідніх районів. Амбулаторно лікуються 127 громадян. Всього вилікувалося 5492 пацієнти, 161 хворий, на жаль, помер.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb