Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці дороги від снігу чистять 35 одиниць комунальної техніки

У зв’язку з ускладненням погодних умов, значним снігом, налипанням мокрого снігу та ожеледицею снігоприбиральна техніка та бригади комунальних підприємств працює на міських автошляхах Кременчука.

За інформацією КП «КАТП – 1628», всю сьогоднішню ніч на дев’яти транспортних маршрутах Кременчука працювала спеціалізована техніка автотранспортного підприємства в кількості 35 одиниць. 14 посипальних автомобілів і 21 автомобіль із відвалами продовжують працювати на транспортних маршрутах міста. Окрім того, 5 бригад КП «КАТП 1628» та 14 бригад КП «Благоустрій Кременчука» розчищають підходи до зупинок і власне зупинки громадського транспорту. 20 тракторів працюють на районах міста, розчищаючи тротуари та пішохідні зони від снігу.

Про це повідомляють у пресслужбі Кремечуцької міськради.

“Звертаємося до автолюбителів із проханням у цей час не залишати свої автомобілі на довгий час без нагляду вздовж доріг, у паркувальних кишенях, в межах територій зупинок громадського транспорту. Залишена в таких місцях техніка заважатиме роботі комунальних служб і негативно позначатиметься на її якості. Також просимо всіх учасників дорожнього руху бути пильними та уважними на автошляхах міста, дотримуватись правил дорожнього руху, а водіїв транспортних засобів – не вирушати в дорогу без нагальної потреби”, – йдеться у повідомленні.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus