Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Котельві Держпродспоживслужба перевірила соціально значущі заклади

Котелевське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжує рейдові перевірки соціально значущих закладів.

Як повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби Полтавщини, станом на 26 лютого інспектори здійснили 77 перевірок.

З них:

– планова – 1 (опорний заклад Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака) – дотримання вимог санітарного законодавства;

– позапланові перевірки – 17 (заклади загальної середньої освіти та заклади дошкільної освіти) Котелевської та Великорублівської громади та комісійні перевірки – 59 (об’єкти торгівлі продовольчими та не продовольчими товарими, перукарні, заклади громадського харчування, відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КЗ Територіальний Центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради) та інші на предмет дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

На 4-х об’єктах виявили порушення та склали і вручили 4 приписи.

Без жодного зауваження та пропозицій проведені перевірки в Котелевських закладах загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №4 та №2, Козлівщинській ЗОШ І – ІІ ступеня, Великорублівському опорному закладу загальної середньої освіти. Робота триває.

Система Orphus