Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

У Хоролі з 1 березня зміниться тариф на послугу централізованого водопостачання

З 1 березня 2021 року зміниться економічно обґрунтований тариф на послугу з централізованого водопостачання на території Хоролу.

Відповідно до рішення виконавчого комітету “Про встановлення  єдиного тарифу на послуги з централізованого водопостачання для КП “Комунсервіс” від 16.02.2021 року №43 встановлено єдиний тариф для всіх груп споживачів – 17,40 грн. за 1 м³ з ПДВ, повідомляють у Хорольській міській раді

Ознайомитися з цим рішенням можна у відповідному розділі вкладки “Міська влада».

З 1 березня 2021 року рішення виконавчого комітету міської ради від 17.09.2019 року №110 “Про встановлення шляхом коригування єдиного тарифу на послуги з централізованого водопостачання, для КП “Комунсервіс” з 1 березня втрачає чинність. Два з половиною роки тариф на послуги з централізованого водопостачання не збільшувався. З 10 жовтня 2019 року по 1 березня 2021 рік діяв єдиний тариф на послугу з централізованого водопостачання у розмірі 15,14 грн з ПДВ за 1 м³.

За цей час відбулось збільшення вартості електроенергії, розмір прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, збільшилися затрати на збут тощо, що стало передумовою для збільшення тарифу, як економічного інструменту для покриття збитку.

Система Orphus Поделиться на fb