Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Чорнухинській громаді перевірили дотримання карантину у магазинах, школах та дитсадках: склали три приписи

У Чорнухинській громаді перевірили 11 магазинів, школи та дитсадки.

Як повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області, усі заклади працюють з дотриманням карантинних вимог.

“Допуск до роботи працівників закладу здійснюється після проведення термометрії за умови використання засобів індивідуального захисту. Персонал забезпечений засобами індивідуального захисту. Централізований збір використаних ЗІЗ, серветок організований. Попереджувальні інформаційні матеріали наявні. Заклади забезпечені безконтактними термометрами, дезінфекційними в т.ч. антисептичними засобами для обробки рук, миючими засобами, засобами особистої гігієни”, – розповіли в обласному управлінні.

Також провели п’ять позапланових заходів державного нагляду закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти. Під час позапланових перевірок виявили  незначні порушення. За наслідками  перевірок фахівці служби склали та вручили три приписи керівникам закладів.

Також провели планову перевірку  відповідно до річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на 2021 рік .

Фото: Держпродспоживслужби

Система Orphus