Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У 150-річчя Лесі Українки актори полтавського театру зіграли виставу “Лісова пісня”

25 лютого у день відзначення 150-річчя від дня народження української письменниці Лесі Українки, на сцені Полтавського театру імені М.В. Гоголя актори зіграли виставу “Лісова пісня”.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив головний режисер театру Владислав Шевченко.

“Карантинний” аншлаг, справжні почуття та бурхливі оплески – це все було в театрі ім. Гоголя. Саме в день відзначення 150-ї річниці Лесі Українки, гоголівці зіграли виставу “Лісова пісня”. Виставу, яка “об’їздила” майже всю Україну, отримала ряд нагород та перемог на театральних фестивалях і зараз з Анною Денисенко в ролі Мавки та Олександром Бородавкою в ролі Лукаша дивують наших глядачів глибиною втілюваних образів”, – написав режисер.

Читайте також:  14 томів творів Лесі Українки: увесь наклад передадуть у бібліотеки, музеї, університети та наукові центри

Вистава відзначена дипломами Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” (м. Кіровоград, 2007 р.), Міжнародного свята літератури і мистецтва “Лесині джерела” (м. Новоград-Волинський, 2009 р.), стала лауреатом VII Міжнародного театрального фестивалю “Класика сьогодні”, володарем призів у номінаціях: “За кращу режисуру” та “Кращу жіночу роль” (Мавка) у виконанні Тетяни Любченко, “Глядацькі симпатії” (м. Дніпродзержинськ, 2008 р.), йдеться на сайті театру.

 

 

 

ФОТО: з сайту театру імені М.В. Гоголя

Система Orphus