Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Цифрова Полтавщина”: постійна комісія обласної ради погодила винесення на сесію проєкт регіональної програми інформатизації

Сьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО розглянули питання “Про регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021-2023 роки”.

Про ключові моменти Програми депутатам доповів т.в.о. начальника управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

Дане питання викликало жваве обговорення серед депутатів. Зокрема, депутатка Ірина Степаненко запропонувала зняти даний проєкт Програми з розгляду та доопрацювати її спільно з тергромадами. Проте, після голосування, більшістю голосів члени комісії погодили проєкт Програми винести на розгляд сесії.

Також комісія розглянула питання: Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавської області»; Про співпрацю органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування області з громадськими об’єднаннями щодо соціальної адаптації, медичної та психологічної реабілітації учасників бойових дій, родин загиблих воїнів та членів їх сімей; Про досвід та перспективи взаємодії органів державної влади Полтавської області, органів місцевого самоврядування, місцевих ЗМІ щодо забезпечення доступу громадян до соціально значущої інформації; Про результати виконання у 2020 році проєктів громадських організацій, на реалізацію яких надавалася фінансова підтримка з обласного бюджету; Про випуск у 2020 році соціально значущих видань, що видаються за кошти обласного бюджету, та погодження Плану на 2021 рік. Та додаткові: Про Меморандум про міжрегіональну співпрацю між Полтавською обласною радою та Волинською обласною радою; Про протокольне доручення голови обласної ради на пленарному засіданні третьої позачергової сесії обласної ради 14.01.2021; Про проєкт рішення обласної ради «Про продовження договору оренди єдиного майнового комплексу «Видавництво “Кременчук”». Остаточне рішення щодо розглянутих питань буде приймати сесія Полтавської облради.

Система Orphus