Ви тут:
здоров’я Медицина Суспільство 

ЦГЗ та ВООЗ пропонують можливість курцям успішно позбутися залежності від нікотину

Компанія «Allen Carr’s Easyway» надала ВООЗ безкоштовний доступ до семінарів із відмови від куріння. Ця ініціатива є частиною кампанії з протидії пандемії COVID-19 та проводиться напередодні Всесвітнього дня без тютюну.

Центр громадського здоров’я запрошує курців безкоштовно долучитися до групового консультування й підтримки в припиненні куріння.

Які формати участі доступні?

 Онлайн-семінари в Zoom у режимі реального часу у групах до 25 людей
▪ 1 семінар у квітні (реєстрація до 1 березня)
▪ 1 семінар у травні (реєстрація до 1 квітня)
Зареєструватися

Використовуйте код доступу WHO21. Після реєстрації з’явиться перелік дат семінарів, серед яких можна обрати зручні.
Семінар триває 5–6 годин із двома безкоштовними «резервними» семінарами та підтримкою телефоном або електронною поштою. Семінари проводяться в прямому ефірі з можливістю ставити питання чи уточнення.

Онлайн-семінари у записі для 500 людей

Зареєструватися

Використовуйте код доступу WHO21. Реєстрація закриється щойно буде набрано 500 учасників з України. Це остання версія метеріалів семінару, які можна буде переглянути в будь-який зручний час.

Як зазначають у ЦГЗ, метод консультування Аллена Карра допомагає подолати психологічну залежність від тютюну та рекомендує вживати будь-які медичні або нікотино-замісні засоби для подолання фізичної залежності. Метод Easyway Аллена Карра застосовується на групових заняттях, а його ефективність доведено клінічно

Система Orphus Поделиться на fb