Ви тут:
Суспільство Україна 

Це рішення є проявом дійсно державницької позиції, – Аваков про Указ Президента щодо застосування санкцій

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зробив заяву щодо Указу Президента про застосування санкцій до ряду телеканалів.

 

“Сьомий рік поспіль Україна дає відсіч російській агресії – ганебній війні, яка вже забрала життя десятків тисяч українців.

Ця війна йде на всіх фронтах: на суходолі, на морі, у повітрі та в інформаційному просторі.

Вчора Президент України Володимир Зеленський ввів у дію вкрай важливе для безпеки країни рішення Ради національної безпеки і оборони про припинення роботи деяких телеканалів, які системно займалися брутальною антиукраїнською пропагандою.

Це рішення ґрунтується на Постанові Верховної Ради України, яку було прийнято в жовтні 2018 року.

Матеріали, надані Службою безпеки України, які лягли в основу рішення РНБО, є цілком достатніми та вичерпними.

І хочу застерегти: не треба плутати поняття «свобода слова» з антиукраїнською діяльністю за гроші держави-агресора. Я завжди був послідовним у цьому питанні, і тому щиро підтримую цей своєчасний та державницький крок Президента Зеленського.

Війна – час непростих рішень. Потрібні рішучі кроки для відстоювання інтересів держави та захисту людей не лише від куль та снарядів, але й від пропагандистської отрути за гроші агресора.

Тому це рішення є проявом дійсно державницької позиції, а його ухвалення – прямим обов’язком Президента, членів Уряду та РНБО.

Міністерство внутрішніх справ, як орган влади, який у тому числі відповідає за внутрішню безпеку Держави, буде чітко і в межах Закону виконувати рішення РНБО, Указ Президента України та захищати інтереси громадян України”.

Система Orphus Поделиться на fb