Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цього року розпочнеться робота в полтавському аеропорту, – Кирило Тимошенко

До програми Президента “Велике будівництво” у 2021 році увійшов напрямок по розбудові регіональних авіахабів.

Планується, що за кілька років у невеликих українських містах додатково з’явиться 16 аеропортів. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко у своїй колонці для сайту Obozrevatel.

За його інформацією, цього року починається робота, зокрема, в аеропортах Ужгорода, Полтави, Чернівців, Кривого Рогу, Житомира та Вінниці.

“Перельоти в межах країни повинні стати доступними для українців, а дорога від дому до аеропорту – займати мінімум часу. Крім того, українці мають отримати можливість літати з невеликих регіональних аеропортів закордон”, – наголосив він.

Нагадаємо, наприкінці 2020 року депутати Полтавської обласної ради підтримали Програму розвитку аеропорту “Полтава” на 2021-2023 роки. Основними пунктами програми на 2021 рік є виготовлення проєкту на реконструкцію злітно-посадкової смуги (25 млн грн) та коригування проєкту огорожі аеропорту (400,00 тис. грн).

Тимошенко повідомив, що керівництво держави ставить перед собою конкретну ціль – до 2025 року ринок внутрішніх авіаперевезень має зрости до 4 млн пасажирів на рік і до 5 тис. тонн вантажів на рік.

Крім того, Кирило Тимошенко підтвердив, що ведеться робота щодо створення державного авіаперевізника. Він нагадав, що у квітні минулого року Президент Володимир Зеленський вперше озвучив наміри створити державну авіакомпанію, флот якої складатиметься з літаків виробництва держпідприємства “Антонов”. 

Система Orphus