Ви тут:
Суспільство Україна 

Триває активна фаза командно-штабних навчань бригади ОК “Північ”

Перевірку практичних дій підрозділів бригади здійснював начальник штабу – заступник Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Танцюра.

Як повідомили у пресслужбі Міноборони України, поставлені завдання у складі рот та батальйону відпрацювали танкові, інженерні й артилерійські підрозділи, ППО, розвідка та ін. Учасниками навчань стали і представники підрозділів Національної гвардії та Служби безпеки України.

Практичний етап командно-штабного навчання передбачав проведення наступальних, контрнаступальних та оборонних дій, а також подолання мінного поля, евакуацію поранених та пошкодженої техніки, аеророзвідку тощо.

Черговий день навчань дав змогу командуванню оцінити спроможність управління бригади планувати та здійснювати управління підпорядкованими підрозділами в різних умовах обстановки.

“Управління протягом усього часу проведення командно-штабних навчань здійснюється відповідно до G-структури, що відповідає стандартам армій держав НАТО”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus