Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Телемарафон присвячений Дню спротиву окупації Криму

26 лютого 2014 року в місті Сімферополі відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Тому саме у цей день відповідно до Указу Президента України від 26 лютого 2020 року № 58/2020 відзначається День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та Севастополя.

Щоб вшанувати цю дату, щоб підтримати мужність та героїзм громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, Офіс Президента України, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерство культури та інформаційної політики України та Телеканал ДОМ організували марафон.

Чому цей день важливий для пам’яті про події та спротив окупації? Яка стратегія України з деокупації Криму? Чому важливі зв’язки із громадянами, які проживають на тимчасово окупованій території і досі чинять спротив? Реінтеграція півострова в український правовий, економічний, культурний, освітній простори. Які політико-дипломатичні заходи відбуваються на міжнародній арені. Що вже зроблено та що змінено у державній політиці з реінтеграції за останній рік – ці та багато інших питань та відповіді на них будуть обговорюватися під час марафону.

Модеруватиме захід журналістка-міжнародниця Наталія Гуменюк​, яка також є авторкою книги “Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму”.

3 панельні дискусії, кожна з яких триватиме до години ефірного часу разом з виступами спікерів та запитаннями від модератора:
1. 26 лютого – чому це сталось та хто відповість?
2. «Кримська платформа» як інструмент деокупації.
3. Реінтеграція та повернення людей з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Для іноземної аудиторії буде забезпечений синхронний переклад.

фото webplus.info

Система Orphus