Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Інформацію про зміни в розкладі уроків отримували систематично, – результати опитування серед батьків про дистанційне навчання

У лютому 2021 року Державна служба якості освіти провела чергове анонімне онлайн-опитування серед учасників освітнього процесу. В ньому взяли участь понад 273 тисячі освітян, учнів 9-11 класів та батьків.

Респонденти вказують, що цього навчального року відбулися значні зміни щодо підвищення якості змішаної та дистанційної форм навчання, пише у своєму Telegram-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

На думку учнів (86%), розклад навчальних занять в основному був більш чітким і зрозумілим. Переважна більшість керівників шкіл (68%) вказали, що організація дистанційного навчання не потребувала внесення значних змін до розкладу навчальних занять. 92% батьків зауважили, що систематично отримували інформацію про можливі зміни в розкладі уроків.

80% педагогів, 58,4% керівників шкіл та 51% учнів зазначили, що їхні заклади освіти використовували одну електронну платформу під час дистанційного навчання. Крім того, керівники шкіл вказали, що організовують єдиний інформаційний простір переважно на безкоштовних платформах: G Suite for Education, Google Classroom, Microsoft Teams, Human, Moodle тощо.

Результати опитування керівників шкіл дають підстави стверджувати, що більше половини закладів освіти (54,3%) систематично використовують матеріали, розміщені на платформі для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів “Всеукраїнська школа онлайн”. 31% опитаних вчителів систематично використовували матеріали, розміщені на платформі, а 47,3% педагогів – періодично.

Система Orphus Поделиться на fb