Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Споживач повинен розуміти структуру тарифу й за що він платить, – Синєгубов

На Всеукраїнському форумі “Україна-30. Платіжки” голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов поділився досвідом роботи комунікаційних майданчиків при Полтавській ОДА.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“Поділився досвідом роботи комунікаційних майданчиків при Полтавській ОДА, де обговорюємо найактуальніші завдання, напрацьовуємо пропозиції та рекомендації, зокрема і щодо тарифного питання”, – написав Олег Синєгубов.

Читайте також: Утилізація сміття дасть можливість знизити тарифи на теплопостачання, – Олег Синєгубов

Також він зазначив, що ситуація щодо тарифів, яка склалася на початку цього року, підняла на поверхню давно нерозв’язані проблеми.

“Ми неодноразово зверталися до профільних міністерств, безпосередньо до самої НКРЕКП з готовністю до діалогу. Комунікували й із органами місцевого самоврядування. Також брали безпосередню участь в дискусіях тарифоутворення й взаємодії “облгазів” зі своїми абонентами. Бо споживач повинен розуміти структуру тарифу й за що він платить”, – сказав Олег Синєгубов”, – роз’яснив голова ОДА.

Олег Синєгубов наголосив, що більшість позитивних змін у цих питаннях можна досягти простою, але ефективною комунікацією на місцях.

Фото: фейсбук

Система Orphus