Ви тут:
Суспільство 

SpaceX почала приймати попередні замовлення на супутниковий інтернет Starlink

Послуги супутникового інтернету Starlink від Ілона Маска відкрилися для попереднього замовлення, щоправда, тільки в Великобританії, США і Канаді.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням CNBC, компанія SpaceX розширила масштаби публічного бета-тестування свого супутникового інтернет-сервісу Starlink, заявивши, що приймає попередні замовлення від потенційних клієнтів. Послуга буде запропонована спочатку в США, Канаді та Великобританії.

На вебсайті компанії підкреслюється, що попередні замовлення “повністю відшкодовуються”, але дрібним шрифтом зазначається, що “внесення депозиту не гарантує обслуговування”. SpaceX також повідомляє, що “виконання замовлень може зайняти 6 місяців і більше” в залежності від того, де знаходяться користувачі.
SpaceX запустила публічну бета-програму Starlink в жовтні 2020 року з ціною обслуговування 99 доларів в місяць, на додаток до попередньої вартості замовлення комплекту Starlink в 499 доларів плюс доставка. У комплект входить маршрутизатор Wi-Fi та термінал, також відомий як тарілка, для підключення до супутників.

Starlink – це амбітний проєкт SpaceX по створенню взаємозалежної інтернет-мережі з тисячами супутників для надання високошвидкісного Інтернету споживачам в будь-якій точці планети. Компанія сподівається вивести на орбіту 4425 супутників до 2024 року. На цей час Starlink запустила вже понад 1000 супутників і планує створити і розгорнути ще більш досконалі їхньою версією.

Система Orphus