Ви тут:
PROвсе Суспільство 

SpaceX оголосила перший цивільний політ на Dragon: два місця в екіпажі розіграють

1 лютого компанія SpaceX офіційно оголосила про місію Inspiration4. Четверо людей, які не є професійними астронавтами, зможуть облетіти Землю на апараті Dragon. Два місця на борту будуть розіграні між випадковими людьми (але для цього все одно є кілька умов).

Про це повідомляє Ain.ua.

Місія запланована на IV квартал цього року. Ракета Falcon 9 виведе на орбіту апарат Dragon зі стартового майданчика LC-39A Космічного центру Кеннеді NASA. Точна тривалість польоту поки невідома. Екіпаж буде літати на орбіті за спеціально розробленою траєкторією, огинаючи Землю кожні 90 хвилин. Командиром екіпажу стане підприємець Джаред Айзекмен, CEO Shift4 Payments (у нього є досвід пілота). Він оплатив своє місце і ще три місця на борту. Вартість «квитків» не розкривається.

Після завершення польоту Dragon увійде в атмосферу і приводнився десь біля узбережжя Флориди.

Ще одне місце на борту дістанеться представнику дитячої лікарні St. Jude, яка спеціалізується на лікуванні дитячої онкології. Два місця розіграють випадковим чином між людьми, які зроблять пожертвування на користь цієї лікарні, а також тими, хто розповість про свою історію успіху на платформі Shift4 Payments.

“У відборі можуть брати участь тільки громадяни США або ж ті, у яких є посвідка на проживання в цій країні, у віці від 18 років і старше. Допустимий зріст – не більше 198 см, вага – не більше 113 кг, кандидати також повинні пройти психологічні та фізіологічні тести”, – йдеться у повідомленні.

Заявки приймаються до 28 лютого, детальніше про умови відбору можна прочитати тут.

Ольга Карпенко

Фото: SpaceX

Система Orphus