Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Служба зайнятості Полтавщини впроваджує онлайн кар’єрне консультування

Полтавський обласний центр зайнятості впроваджує онлайн кар’єрне консультування. Послуги кар’єрного консультування можуть надаватися відповідно до побажань клієнтів, безпосередньо в приміщенні центру зайнятості чи філії, або дистанційно.

Зокрема, Решетилівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості активно впроваджує сучасні форми, методи й підходи до роботи. Одним із нововведень стало проведення онлайн кар’єрного консультування для осіб, які шукають роботу. Це дуже зручно у період карантину.

Як розповіли у Полтавському обласному центрі зайнятості, технологія кар’єрного консультування передбачає розгляд великої кількості запитів клієнтів, які впливають на можливості побудови кар’єри. Під час зустрічі окреслюються наміри по новому місцю роботи, зміні місця роботи та розробляється персональна стратегія працевлаштування.

Остаточним результатом кар’єрного консультування має бути найоптимальніший для клієнта служби зайнятості вихід із проблемної ситуації та сформована впевненість людини у власних силах для досягнення цілі.

Тож 16 лютого 2021 року у Решетилівській філії відбулося перше кар’єрне консультування. Профконсультант Юлія Джос допомогла клієнтці Каріні скласти резюме, оцінити її власні сильні та слабкі сторони, а також можливості та професійні компетенції. У ході бесіди використовувалися різні інструменти: техніка «Лінія часу», техніка «Колесо балансу», матриця SWOT аналізу та інше.

фото ілюстраційне

Система Orphus