Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Слово Малика у просторі часу”: до 100-річчя письменника у Лубнах відкрили виставку

До 100-річчя від дня народження талановитого письменника, поета у бібліотеці для дітей ім. О.Донченка оформлена виставка-вшанування “Слово Малика у просторі часу”, яка висвітлює літературний і життєвий шлях відомого майстра історичного роману.

Про це повідомили у Лубенській міськраді.

У своїх творах Володимир Малик розповідав про людей особливого героїзму, про яких народ складав протягом століть дивовижні легенди. В його творах історична правда й художня вигадка доповнюють одна одну, поглиблюючи знання наближаючи образи героїв до сьогодення. Його знають усі як чудового історичного романіста.

Дуже полюбляють дітлахи віршовані казки, героїчні поеми та історичні романи талановитого українського письменника про захист рідної землі від навали чужоземних загарбників, про давньоруських богатирів та народних героїв, про героїчну історію України, в серці якої ніколи не догорить свіча свободи, не згасне полум’я надії.

Його казки та поеми «Журавлі журавлики», «Чарівний перстень», «Микита Кожум’яка», «Всеволод Дмитро», «Червона троянда», «Месник із лісу», повість «Чорний екватор», «Двоє над прірвою» та інші – це ж золота скарбниця дитинства.

Фото: Лубенська міськрада

Система Orphus