Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

“Скандал” Тіни Кароль назвали історією з відкритим фіналом

12 лютого Тіна Кароль презентувала кліп на пісню “Скандал”, який став першим синглом її майбутнього альбому.

“Головним змістом пісні “Скандал” Тіна називає звільнення від власних перешкод. Співачка існує в моменті, коли позбавлення від болю минулого дарує свободу майбутньому. Вона стає жіночною в почуттях і холоднокровною в своїх висновках. Тіна Кароль розповідає історію знайому кожної дівчини”, – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Тіни Кароль у фейсбуці.

Режисер кліпу Indy Hait наголосив, що це історія з відкритим фіналом.

“Я зняв кліп-перфоманс, де панує не сюжет, а особистість співачки і її дар розповіді великої історії в одній пісні. Спектор емоцій і почуттів відрізняє цю роботу від традиційного уявлення про кліп. Пісні Тіни настільки сильно змінюють життя людей, надихають і творять, настільки ж чесної вона є зі своїм глядачем. Ми знімали кліп на плівку, щоб зберегти достовірність атмосфери і максимальну чесність кадру. “Скандал” – це історія з відкритому фіналом, кінцівку якого вибирає сам глядач”, – каже режисер.

Пісня “Скандал” написана Тіною Кароль в співавторстві з Аркадієм Александровим. Більшість музичного матеріалу було створено за допомогою синтезаторів і семплів. Використовуючи ненав’язливий поп-мотив, замішаний з естетикою кінця 80-тих і початок 90-тих, Тіна Кароль звертається до жанру діалогу зі слухачем.  У пісні виражена ідея приречених відносин на рівні з надією про світле майбутнє. Вона пропонує рольову модель не про те, як потрібно, а те, як не треба любити.

“Пісня “Скандал” про сильну дівчині, яка хоче бути слабкою, але тільки поряд з єдиним чоловіком. Позбавлена ​​права на взаємну любов вона повинна бути сильною, просто тому що так треба”, – каже Тіна Кароль.

Фото: фейсбук

 

Система Orphus