“Севілья” несподівано впевнено переграла “Барселону” у Кубку Іспанії

У команді Рональда Кумана відчутні проблеми перед матчем-відповіддю.

Як повідомляє 24 футбол, перший тайм пройшов у невисокому темпі й з невеликою кількістю моментів, однак майже всі вони претендували на взяття воріт. Каталонці почали зустріч краще, прогнозовано захопивши контроль над м’ячем і ледь не відкривши рахунок на 11-й хвилині. Грізманн закинув діагональ за спину захисникам на лівий край штрафного, а Мессі, опинившись перед Буну, пробив низом у правий кут – голкіпер відбив ногою. Крім того, на 22-й хвилині Лео стріляв з лінії карного майданчика, однак вийшло занадто неточно. Це був останній удар гостей до перерви.

Не можна сказати, що Севілья заправляла балом після моментів Мессі, однак андалусійці шикарно жалили суперника у його больові точки. Ключовою тактичною родзинкою господарів стали походи в атаку центрбека Кунде. На 19-й хвилині Жюль отримав шанс відкрити рахунок: Жордан виконав класну діагональ на правий фланг, Сусо розхитав де Йонга та викотив передачу в штрафний на Кунде, а той потужно пробив у дальній кут – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Взагалі-то, походи Кунде до чужих воріт у позиційних атаках не є новинкою, однак підопічні Рональда Кумана не зробили жодних висновків. За це Жюль покарав Барсу на 25-й хвилині, обігравши де Йонга та Бускетса в центрі, обстукавшись з Фернандо перед штрафним, ефектно обійшовши Умтіті та пробивши метрів з восьми – 1:0.
На перерву команди пішли за мінімальної переваги Севільї, однак на старті другого тайму рахунок міг змінитись на користь обох команд. Активніше почали господарі, які провели дві швидкі атаки – Ракітіч на 48-й хвилині стріляв метрів з 20-ти, а Ен-Несірі на 53-й переграв Мінгесу й готовий був пробивати з лівого краю штрафного. В обох випадках врятував Умтіті.

В ендшпілі зустрічі Барса принишкла, тож Рональд Куман наважився зробити першу заміну. На 85-й хвилині Педрі змінив Пуч, однак саме в цей момент спрацювали ходи Лопетегі: Торрес вирізав прекрасну передачу Ракітічу на хід лівим флангом, Умтіті не витримав лінію офсайду й ковзнув при ривку за хорватом, а Іван увірвався в штрафний, прицілився та пробив над плечем тер Штегена – 2:0.